Numer Katalogowy: 8099020236

Olej pneumatyczny AIR OIL Atlas Copco 1L

Bestseller
Rodzaj akcesoriów:  olej pneumatyczny Pojemność:  1 L Dostępne w magazynie:  Tak
Dostępność:   produkt dostępny w magazynie

Olej stosowany do smarownic w młotach oraz innych urządzeniach pneumatycznych. Olej asymiluje wodę, która znajduje się w sprężonym powietrzu, dzięki czemu zapewnia bezawaryjn... Informacje o produkcie

Cena detaliczna 115,00 zł Netto
141,45 zł Brutto
Ilość

Olej stosowany do smarownic w młotach oraz innych urządzeniach pneumatycznych. Olej asymiluje wodę, która znajduje się w sprężonym powietrzu, dzięki czemu zapewnia bezawaryjną pracę urządzenia. Stosowanie AIR OIL przedłuża żywotność urządzenia pneumatycznego oraz zwiększa jego wydajność. Opakowanie o pojemności - 1 litra.

Układy sprężonego powietrza wszystkich narzędzi pneumatycznych wymagają oleju do smarowania wewnętrznych elementów ruchomych, do zmniejszania zużycia wskutek kontaktu między nimi oraz do chłodzenia i redukcji tarcia. Brak oleju w mechanizmach udarowych młotów czy kruszarek doprowadza do zużycia tłoka i cylindra. Kilkadziesiąt lat temu wycieki oleju ze sprężarek były na tyle duże, że wystarczały do smarowania młotów i innych urządzeń pneumatycznych. Ale to już przeszłość.

W pełni syntetyczny środek smarny Air-Oil do maszyn pneumatycznych ma doskonałe właściwości smarne, antykorozyjne i odladzające. Został opracowany specjalnie z myślą o pneumatycznych młotach, a także pompach, wiertarkach oraz innych urządzeniach pneumatycznych. Ma na celu utrzymanie płynnej, nieprzerwanej pracy nawet w ekstremalnych warunkach.

Indeks 8099020236
  • Syntetyczny środek smarny do ręcznych narzędzi pneumatycznych
  • Ochrona przed zamarzaniem dzięki dodatkowi glikolu i wyjątkowy zakres temperatur roboczych: od -30 do +50°C
  • Ochrona antykorozyjna
  • Łatwa biodegradowalność zgodnie z normą OECD301B
  • Pojemność: 1L
  • Waga: 1,1 kg

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.