Akcja promocyjna CP Stars 2021
CP_PROMO 2021_1

Aktualna akcja promocyjna w dziale narzędzi warsztatowych i przemysłowych Chicago Pneumatic, kompresorów tłokowych i śrubowych oraz akcesoriów pneumatycznych. Oferta ważna do 30 czerwca 2021 lub do wyczerpania zapasów.

CP Vehical Service 2018-2019

Nowy katalog 2018/19 - Chicago Pneumatic Tools oferuje setki narzędzi pneumatycznych przeznaczonych do specyficznych potrzeb przemysłu motoryzacyjnego i warsztatowego. W szczególności warsztatów naprawczych, lakierniczych, blacharskich, a także specjalistycznych warsztatów motocyklowych, rowerowych oraz wyspecjalizowanych jednostek zajmujących się serwisem ciężarówek i autobusów. Z myślą o Tobie stworzyliśmy linię narzędzie Chicago Pneumatic Vehicle Service.

CP Industrial Tools 2018-2019

Czy pracujesz w małej odlewni, czy w dużym zakładzie petrochemicznym, Twoje potrzeby to Industrial Tools narzędzia przeznaczone do pracy w przemyśle. Duże obciążenia, praca wielozmianowa, a do tego wszystkiego ciężkie warunki pracy. Trwałość, wydajność i niezawodność, a może jeszcze więcej do tego zostały stworzone narzędzia Chicago Pneumatic Industrial Tools.

CP Akcesoria pneumatyczne

Katalog akcesoriów do narzędzi pneumatycznych 2019. Pełny wykaz wszystkich dostępnych akcesoriów umożliwiających wydajną i nieprzerwaną pracę narzędzi pneumatycznych.

CP Power Technique 2021 CPS
CP Power Technique 2021 - CPS

Najnowsza wersja katalogu sprężarek spalinowych, śrubowych - przewoźnych. Nowy katalog obejmujący zaktualizowaną ofertę w zakresie sprężarek spalinowych - nowe silniki spełniające normę spalania Stage 5.

CP Power Technique 2019

Aktualna oferta w zakresie maszyn budowlanych i drogowych - obejmujeąca młoty wyburzeniowe, agregaty prądotwórcze, maszty oświetleniowe i sprężarki spalinowe

CP Silniki pneumatyczne

Silnik pneumatyczny jest jednym z najtrwalszych i najbardziej wszechstronnych dostępnych jednostek napędowych.

CP Power & Light 2020

Aktualna oferta w zakresie agregatów prądotwórczych przenośnych i stacjonarnych oraz masztów oświetleniowych. Szczegółowa prezentacja w zakresie danych technicznych.

CP Scabblers and Backfill Tampers

Szczegółowa prezentacja w zakresie innych maszyn pneumatycznych - czyszczarki i ubijaki formierskie. Nietypowe urządzenia i ich możliwości.

Sprężarka śrubowe elektryczne CPM3-CPM9
CP Sprężarki śrubowe elektryczne CPM3 - CPM9

Nowe sprężarki śrubowe serii CPM w zakresie mocy od 2,2-7,5kW. Małe kompaktowe jednostki wyposażone w najnowsze rzowiązania techniczne w zakresie kontroli pracy.

CP Sprężarki śrubowe elektryczne poniżej 37kW

Aktualna oferta w zakresie sprężarek śrubowych elektrycznych (stacjonarnych), prezentacja dostępnych modeli oraz dostępnych wersji.

CP Quality Air Solutions

Prezentacja systemów uzdatniania sprężonego powietrza w zakresie filtracji oraz systemów odwadniających do stacjonarnych sprężarek powietrza.

CP7748 / CP7748-2

Prezentacja nowego modelu CP7748 - to już legenda w śród kluczy udarowych. Duża moc, niska masa i niezawodność to przyczyny jego sukcesu.

CP Quality Air - Osuszacze COOL

Prezentacja systemów uzdatniania sprężonego powietrza w zakresie filtracji oraz systemów odwadniających COOL do stacjonarnych sprężarek powietrza.

CP Rivet Hammers & Squeezers

Prezentacja w zakresie systemów do nitowania wykorzystujących nitownice zaciskowe - doskonałe rozwiązania dla przemysłu lotniczego.

CP3550 Nowa linia szlifierek kątowych

Prezentacja nowego modelu szlifierki kątowej przeznaczonej głównie do zastosowań przemysłowych - mocne narzędzie dla wymagających. 

CP8849 / CP8849-2 Nowa seria klucz akumulatorowych

Prezentacja nowych kluczy udarowych akumulatorowych z trzpieniem o wielkości 1/2", narzędzie umożliwia regulację mocy pracy. 

CP7769 & CP7779

Nowa seria klucz udarowych 3/4" i 1" - nowa konstrukcja i możliwości, najwyższy moment obrotowy i niezawodność to główne cechy nowych narzędzi 

CP8345 & CP8350

Nowe narzędzia akumulatorowe w ofercie Chicago Pneumatic - szlifierki kątowe to kolejne narzędzia, które są zasilane z baterii zapewniając użytkownikom swobodę pracy w każdym miejscu.

CP3330 & CP3340

Nowe szlifierki pionowe o dużej mocy i zaskakujących możliwościach roboczych - to narzędzia dla bardzo wymagających i oczekujących wydajności i niezawodności.

CP Akcesoria Power Technique

Wykaz wszystkich dostępnych akcesoriów do maszyn budolwanych i drogowych dostępnych w ofercie Chicago Pneumatic

CP Handheld Hydraulic Equipment

Prezentacja pełnej oferty w zakresie ręcznych urządzeń hydraulicznych wykorzystywanych w pracach drogowych, wyburzeniowych czy remontowych

CP Młoty spalinowe

Prezentacja oferty w zakresie młotów spalinowych wykorzystywanych głównie w ramach prac drogowych, kanalizacyjnych, remontowych lub kolejowych.

CPCM / CPVSM Sprężarki śrubowe

Prezentacja oferty w zakresie śrubowych sprężarek elektrycznych - zmiennoobrotowych. Nowa seria, nowe rozwiązania i zaskakujące mozliwości.

CPS Sprężarki śrubowe przewoźne

Prezentacja oferty w zakresie sprężarek śrubowych spalinowych przewoźnych, szczegółowe dane techniczne wszystkich modeli, możliwość i zastosowanie.

Technika sprężonego powietrza - przewodnik

Chicago Pneumatic dostarcza wszystkie dostępne rozwiązania w dziedzinie sprężonego powietrza, od urządzeń spalinowych do elektrycznych, wszystkie poziomy oczyszczania powietrza, a także cały szereg rozwiązań dodatkowych

Sieciowe filtry powietrza 

Wszystko na temat sieciowych filtrów powietrza do sprężarek śrubowych i tłokowych. Nasze rozwiązania na drodze do osiągniecia czystości powietrza, którą potrzebujesz w swoich procesach