CP Vehical Service 2023

Najnowszy katalog Chicago Pneumatic w zakresie narzędzi warsztatowych, CP oferuje setki narzędzi pneumatycznych przeznaczonych do specyficznych potrzeb przemysłu motoryzacyjnego i warsztatowego. W szczególności warsztatów naprawczych, lakierniczych, blacharskich, a także specjalistycznych warsztatów motocyklowych, rowerowych oraz wyspecjalizowanych jednostek zajmujących się serwisem ciężarówek i autobusów.

CP Industrial Tools 2023

Najnowszy katalog Chicago Pneumatic w zakresie narzędzi przemysłowych. Czy pracujesz w małej odlewni, czy w dużym zakładzie petrochemicznym, Twoje potrzeby to Industrial Tools narzędzia przeznaczone do pracy w przemyśle. Duże obciążenia, praca wielozmianowa, a do tego wszystkiego ciężkie warunki pracy. Data publikacji marzec 2023

CP Vehical Service 2018-2019

Nowy katalog 2018/19 - Chicago Pneumatic Tools oferuje setki narzędzi pneumatycznych przeznaczonych do specyficznych potrzeb przemysłu motoryzacyjnego i warsztatowego. W szczególności warsztatów naprawczych, lakierniczych, blacharskich, a także specjalistycznych warsztatów motocyklowych, rowerowych oraz wyspecjalizowanych jednostek zajmujących się serwisem ciężarówek i autobusów. Z myślą o Tobie stworzyliśmy linię narzędzie Chicago Pneumatic Vehicle Service.

CP Industrial Tools 2018-2019

Czy pracujesz w małej odlewni, czy w dużym zakładzie petrochemicznym, Twoje potrzeby to Industrial Tools narzędzia przeznaczone do pracy w przemyśle. Duże obciążenia, praca wielozmianowa, a do tego wszystkiego ciężkie warunki pracy. Trwałość, wydajność i niezawodność, a może jeszcze więcej do tego zostały stworzone narzędzia Chicago Pneumatic Industrial Tools.

CP Akcesoria pneumatyczne 2023

Katalog akcesoriów do transportu sprężonego powietrza oraz do uzdatniania powietrza do narzędzi pneumatycznych. Pełny wykaz wszystkich dostępnych akcesoriów umożliwiających wydajną i nieprzerwaną pracę narzędzi pneumatycznych.

CP Akcesoria pneumatyczne 2019

Katalog akcesoriów do narzędzi pneumatycznych 2019. Pełny wykaz wszystkich dostępnych akcesoriów umożliwiających wydajną i nieprzerwaną pracę narzędzi pneumatycznych.

CP Power Technique 2021 CPS
CPS Sprężarki śrubowe spalinowe 2021

Najnowsza wersja katalogu sprężarek spalinowych, śrubowych - przewoźnych. Nowy katalog obejmujący zaktualizowaną ofertę w zakresie sprężarek spalinowych - nowe silniki spełniające normę spalania Stage 5.

CP Power Technique 2019

Aktualna oferta w zakresie maszyn budowlanych i drogowych - obejmujeąca młoty wyburzeniowe, agregaty prądotwórcze, maszty oświetleniowe i sprężarki spalinowe

CP Silniki pneumatyczne 2020

Silnik pneumatyczny jest jednym z najtrwalszych i najbardziej wszechstronnych dostępnych jednostek napędowych.

CP Power & Light 2021

Aktualna oferta w zakresie agregatów prądotwórczych przenośnych i stacjonarnych oraz masztów oświetleniowych. Szczegółowa prezentacja w zakresie danych technicznych.

CP Scabblers and Backfill Tampers

Szczegółowa prezentacja w zakresie innych maszyn pneumatycznych - czyszczarki i ubijaki formierskie. Nietypowe urządzenia i ich możliwości.

Sprężarka śrubowe elektryczne CPM3-CPM9
CP Sprężarki śrubowe elektryczne CPM3 - CPM9

Nowe sprężarki śrubowe serii CPM w zakresie mocy od 2,2-7,5kW. Małe kompaktowe jednostki wyposażone w najnowsze rzowiązania techniczne w zakresie kontroli pracy.

CP Sprężarki śrubowe elektryczne poniżej 37kW

Aktualna oferta w zakresie sprężarek śrubowych elektrycznych (stacjonarnych), prezentacja dostępnych modeli oraz dostępnych wersji.

CP Quality Air Solutions

Prezentacja systemów uzdatniania sprężonego powietrza w zakresie filtracji oraz systemów odwadniających do stacjonarnych sprężarek powietrza.

CP7748 / CP7748-2

Prezentacja nowego modelu CP7748 - to już legenda w śród kluczy udarowych. Duża moc, niska masa i niezawodność to przyczyny jego sukcesu.

CP Wkrętarki serii CP28xx

Prezentacja nowej serii wkrętarek pneumatycznych do zastosowania w przemyśle, profesjonalne rozwiązania dla wymagających odbiorców.

CP Rivet Hammers & Squeezers

Prezentacja w zakresie systemów do nitowania wykorzystujących nitownice zaciskowe - doskonałe rozwiązania dla przemysłu lotniczego.

CP3550 Nowa linia szlifierek kątowych

Prezentacja nowego modelu szlifierki kątowej przeznaczonej głównie do zastosowań przemysłowych - mocne narzędzie dla wymagających. 

CP8849 / CP8849-2 Nowa seria klucz akumulatorowych

Prezentacja nowych kluczy udarowych akumulatorowych z trzpieniem o wielkości 1/2", narzędzie umożliwia regulację mocy pracy. 

CP7769 & CP7779

Nowa seria klucz udarowych 3/4" i 1" - nowa konstrukcja i możliwości, najwyższy moment obrotowy i niezawodność to główne cechy nowych narzędzi 

CP8345 & CP8350

Nowe narzędzia akumulatorowe w ofercie Chicago Pneumatic - szlifierki kątowe to kolejne narzędzia, które są zasilane z baterii zapewniając użytkownikom swobodę pracy w każdym miejscu.

CP3330 & CP3340

Nowe szlifierki pionowe o dużej mocy i zaskakujących możliwościach roboczych - to narzędzia dla bardzo wymagających i oczekujących wydajności i niezawodności.

CP Akcesoria Power Technique

Wykaz wszystkich dostępnych akcesoriów do maszyn budolwanych i drogowych dostępnych w ofercie Chicago Pneumatic

CP Handheld Hydraulic Equipment

Prezentacja pełnej oferty w zakresie ręcznych urządzeń hydraulicznych wykorzystywanych w pracach drogowych, wyburzeniowych czy remontowych

CP Młoty spalinowe

Prezentacja oferty w zakresie młotów spalinowych wykorzystywanych głównie w ramach prac drogowych, kanalizacyjnych, remontowych lub kolejowych.

CPCM / CPVSM Sprężarki śrubowe

Prezentacja oferty w zakresie śrubowych sprężarek elektrycznych - zmiennoobrotowych. Nowa seria, nowe rozwiązania i zaskakujące mozliwości.

CPS Sprężarki śrubowe przewoźne

Prezentacja oferty w zakresie sprężarek śrubowych spalinowych przewoźnych, szczegółowe dane techniczne wszystkich modeli.

Technika sprężonego powietrza - przewodnik

Chicago Pneumatic dostarcza wszystkie dostępne rozwiązania w dziedzinie sprężonego powietrza, od urządzeń spalinowych do elektrycznych.

Sieciowe filtry powietrza 

Wszystko na temat sieciowych filtrów powietrza do sprężarek śrubowych i tłokowych, rozwiązania na drodze do czystości powietrza.

CP 7741 Klucz pneumatyczny 1/2"

Chicago Pneumatic wprowadza do oferty nowy klucz pneumatyczny CP 7741, model zastąpi doskonale znany CP 7736. 

CP 3750 Nowa seria szlifierek kątowych 

Jeśli szukasz szlifierki przemysłowej, która zapewni odpowiedni poziom trwałości i wydajności, seria CP3750 jest trudna do pokonania.

CP 8854 Nowy klucz akumulatorowy

Wydajność narzędzia pneumatycznego w narzędziu akumulatorowym! Unikalna technologia 2 w 1 zwiększająca wydajność.

Katalog nasadek i zestawów nasadek udarowych 

Jeżeli szukasz profesjonalnej nasadki, rzadkiego rozmiaru lub całego zestawu nasadek dla swojego narzędzia - to sprawdź co możemy zaproponować!

RX - Młoty hydrauliczne do koparek

Katalog prezentujący serię młotów hydraulicznych przeznaczonych do pracy z maszyną nośnikiem - np. koparką lub miniładowarką

Katalog silników pneumatycznych 2021 

Prezentacja pełnej oferty w zakresie silników pneumatycznych i akcesoriów niezbędnych do montażu i zastosowania szukasz profesjonalnej nasadki, rzadkiego rozmiaru lub całego zestawu nasadek dla swojego narzędzia - to sprawdź co możemy zaproponować!

CP - Power Technique 2022

Katalog prezentujący pełną ofertę Chicago Pneumatic w zakresie ręcznych narzędzi budowlanych oraz szerokie spektrum akcesoriów niezębnych do pracy.