Numer Katalogowy: 8900004005

Czyszczarka Chicago Pneumatic CP 0066

Rodzaj urządzenia pneumatycznego:  czyszczarka Amortyzowane rękojeści:  NIE Dostępne w magazynie:  Nie
Dostępność:   7-10 dni

Chicago Pneumatic CP 0066 to niewielkie urządzenie pneumatyczne służące do czyszczenia konstrukcji stalowych lub groszkowania płyt betonowych. Trzy naprzemiennie uderzające k... Informacje o produkcie

Cena detaliczna 3 000,00 zł Netto
3 690,00 zł Brutto
Ilość

Chicago Pneumatic CP 0066 to niewielkie urządzenie pneumatyczne służące do czyszczenia konstrukcji stalowych lub groszkowania płyt betonowych. Trzy naprzemiennie uderzające króćce wykonują niewielki obrót podczas uderzenia, taka specyfika pracy powoduje, że czyszczarka nie dokonuje odkształceń, a jedynie miejscowego oczyszczenia. Czyszczarki są idealne do czyszczenia i poddawania mechanicznej obróbce betonu, jak również do spoin budowlanych. Mogą być również wykorzystywane przy produkcji zdobień na powierzchniach z betonu. To narzędzia lekkie i kompaktowe, wyposażone w tłoki wykonane z węgliku wolframu. Tłoki oscylują wewnątrz głowicy lub cylindra czyszczarki, uderzając w powierzchnię materiału, nad którym aktualnie pracują. Wszystkie czyszczarki posiadają 3 tłoki zamontowane w jednej linii. Zjawisko cykliczności tłoków powstaje ze względu na sposób ustawienia portów powietrza w zespole tłokowym. Urządzenia są przykładem bezzaworowych silników tłokowych. CP 0066 to krótkie, kompaktowe narzędzie, które pozwala na pracę w miejscach trudno dostępnych.Kluczowe funkcje i zalety modelu: wysoka moc, wysoka wydajność, łatwe w konserwacji, wytrzymałe, tylny uchwyt na głowicy umożliwia docisk w linii, blok cylindrów ze ściętymi krawędziami, zwiększa widoczność w miejscu pracy, tłoki wykonane z węgliku wolframu wytrzymują dłużej, łatwe w użyciu, standardowe, bardzo wydajne i wytrzymałe narzędzie.

Indeks 8900004005
 • Model: CP 0066
 • Ręczna czyszczarka pneumatyczna
 • Waga: 4,5 kg
 • Długość: 280 mm
 • Wysokość: 146 mm
 • Pobór powietrza: 11,5 l/s
 • Ciśnienie: 6,2 bara
 • Częstotliwość: 3000 uderzeń/min
 • Ilość elementów roboczych: 3 szt.
 • Poziom wibracji: 12,8 m/s2 (ISO 20643)
 • Ciśnienie akustyczne: 97 dB(A) (ISO 11203)
 • Podłączenie powietrza: 1/2"BSP

Nazwa:

CP 0066 Katalog części

Opis:

CP 0066 Katalog części

Typ:

application/pdf

Rozmiar:

361.19k

Plik:

Pobierz


Nazwa:

CP 0006 CP0066 Katalog części

Opis:

CP 0006 CP0066 Katalog części

Typ:

application/pdf

Rozmiar:

1.58M

Plik:

Pobierz

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.