Numer Katalogowy: 8900004033

Pompa Chicago Pneumatic CP 0077

Rodzaj urządzenia pneumatycznego:  pompa Zastosowanie pompy:  szlam Dostępne w magazynie:  Nie
Dostępność:   7-10 dni

Chicago Pneumatic CP 0077 to zanurzalna pompa pneumatyczna przeznaczona do usuwania wody, nieczystości oraz szlamu z zanieczyszczeniami stałymi o średnicy do 25 mm. Wysoka wy... Informacje o produkcie

Cena detaliczna 10 100,00 zł Netto
12 423,00 zł Brutto
Ilość

Chicago Pneumatic CP 0077 to zanurzalna pompa pneumatyczna przeznaczona do usuwania wody, nieczystości oraz szlamu z zanieczyszczeniami stałymi o średnicy do 25 mm. Wysoka wydajność, element roboczy – dysza Venturiego – brak silnika lub membrany, tłumik hałasu. UWAGA: Pompy Chicago Pneumatic nie mogą być używane do przepompowywania substancji łatwopalnych. Pompy szlamowe Chicago Pneumatic nadają się do pompowania wody morskiej, niektórych substancji powodujących korozję, jak również wody z wykopów, rowów, studzienek itp. Co więcej, mogą być wykorzystywane przy przemysłowych wykopach i studzienkach: odwierty na mokro, gdzie wypompowywany płyn zawiera fragmenty kamieni, skał czy innych ciał stałych.

Pompa szlamowa może pracować z cieczami, które zawierają do 15% ciał stałych, których rozmiary poszczególnych cząstek wynoszą do 1” (25mm). Praca pompy polega na tym, że komora urządzenia zostaje wypełniona cieczą na zasadzie zwężki Venturiego, co oznacza, że sprężone powietrze wtłaczane jest przez zwężenie w górnej części głowicy pompy, tworząc przy tym podciśnienie w komorze. Tłoczona ciecz, zostaje następnie wessana do komory pompy przez zawór wlotowy. Kiedy komora jest pełna, zawór uruchamia się, zwiększając ciśnienie w wypełnionej komorze.

Zawartość komory zostaje wypchnięta na zewnątrz przez otwór wylotowy. Pompa szlamowa może pracować będąc częściowo zanurzona. Może być również wykorzystywana do prac przy ograniczonym ssaniu, gdyż nie musi być zanurzona w cieczy. Kluczowe funkcje i zalety modelu:  Brak silnika czy membrany, które mogłyby się zużyć. Praca na zasadzie Venturiego/wyrzutni. Tłumik wydechu zmniejszający poziom hałasu. Niezwykle wytrzymała. Brak uszkodzeń podczas pracy bez obciążenia. Długa żywotność przy małych nakładach na konserwację. Wewnętrzna smarownica, zapewniająca stałe smarowanie. Żeliwna obudowa.

Użytkownicy: Kopalnie, Przemysł (pompowanie studzienek), Spółki naftowe, Stocznie, Przedsiębiorstwa Żeglugowe, Firmy Chemiczne, Przedsiębiorstwa Budowlane, Władze lokalne itp.

Indeks 8900004033
 • Model: CP 0077
 • Stary numer katalogowy: T024005
 • Zanurzalna pompa pneumatyczna
 • Zastosowanie: szlam
 • Waga: 69 kg
 • Wysokość: 600 mm
 • Pobór powietrza: 40 l/s
 • Ciśnienie: 6,2 bara
 • Max wysokość pompowania: 53 m
 • Podłączenie powietrza: 3/4"NPT
 • Wlot przepływu: 3,0" (cal)
 • Wylot przepływu: 2 1/2" (cal)
 • Rekomendowany wąż pneumatyczny: 25,4 mm / 1,0" cal
 • Wbudowana smarownica
 • Poziom akustyczny: 111 dB(A) (2000/14/EC)
 • Ciśnienie akustyczne: 98 dB(A) (ISO 11203)

Nazwa:

CP 0077 Katalog części

Opis:

CP 0077 Katalog części

Typ:

application/pdf

Rozmiar:

474.13k

Plik:

Pobierz


Nazwa:

CP 0077 Ulotka handlowa

Opis:

CP 0077 Ulotka handlowa

Typ:

application/pdf

Rozmiar:

154.83k

Plik:

Pobierz


Nazwa:

CP 0077 Instrukcja obsługi

Opis:

CP 0077 Instrukcja obsługi

Typ:

application/pdf

Rozmiar:

1.06M

Plik:

Pobierz

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.