Kariera

Firma PHU Chicago dystrybutor maszyn budowlanych i urządzeń marki Chicago Pneumatic poszykuję osoby na stanowisko
Area Sales Manager - Przedstawiciel Handlowy
Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Zachodniopomorskie, Lubuskie

Opis stanowiska:

  • Masz wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży jako przedstawiciel handlowy?
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Jesteś młody, ambitny i dyspozycyjny
  • To praca dla Ciebie

Co oferujemy:

  • Stabilną, pełną wyzwań, dająca perspektywy pracę
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań (samochód, laptop, telefon)
  • Umowę o pracę
  • Niepowtarzalną atmosferę - praca w zespole niezwykle pozytywnych i dynamicznych ludzi

Czego będziemy od Ciebie wymagać:

  • Realizacji zadań sprzedażowych
  • Pozyskiwania nowych oraz obsługi dotychczasowych klientów
  • Bieżącego raportowanie przebiegu i wyników pracy
  • Kreowania pozytywnego wizerunku firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres

rekrutacja@cp.com.pl