Numer Katalogowy: 8099020240

Olej pneumatyczny AIR OIL Atlas Copco 0,25 L

Rodzaj akcesoriów:  olej pneumatyczny Pojemność:  250 ml
Dostępność:   7-10 dni

Olej stosowany do smarownic w młotach oraz innych urządzeniach pneumatycznych. Olej asymiluje wodę, która znajduje się w sprężonym powietrzu, dzięki czemu zapewnia bezawaryjn... Informacje o produkcie

73,00 zł Netto
89,79 zł Brutto
Ilość

Olej stosowany do smarownic w młotach oraz innych urządzeniach pneumatycznych. Olej asymiluje wodę, która znajduje się w sprężonym powietrzu, dzięki czemu zapewnia bezawaryjną pracę urządzenia. Stosowanie AIR OIL przedłuża żywotność urządzenia pneumatycznego oraz zwiększa jego wydajność. Opakowanie o pojemności - 0,25 litra.

Układy sprężonego powietrza wszystkich narzędzi pneumatycznych wymagają oleju do smarowania wewnętrznych elementów ruchomych, do zmniejszania zużycia wskutek kontaktu między nimi oraz do chłodzenia i redukcji tarcia. Brak oleju w mechanizmach udarowych młotów czy kruszarek doprowadza do zużycia tłoka i cylindra. Kilkadziesiąt lat temu wycieki oleju ze sprężarek były na tyle duże, że wystarczały do smarowania młotów i innych urządzeń pneumatycznych. Ale to już przeszłość.

W pełni syntetyczny środek smarny Air-Oil do maszyn pneumatycznych ma doskonałe właściwości smarne, antykorozyjne i odladzające. Został opracowany specjalnie z myślą o pneumatycznych młotach, a także pompach, wiertarkach oraz innych urządzeniach pneumatycznych. Ma na celu utrzymanie płynnej, nieprzerwanej pracy nawet w ekstremalnych warunkach.

Indeks 8099020240
  • Syntetyczny środek smarny do ręcznych narzędzi pneumatycznych
  • Ochrona przed zamarzaniem dzięki dodatkowi glikolu i wyjątkowy zakres temperatur roboczych: od -30 do +50°C
  • Ochrona antykorozyjna
  • Łatwa biodegradowalność zgodnie z normą OECD301B
  • Pojemność: 0,25L
  • Waga: 0,3 kg

Kontakt z nami

opcjonalne
Zaloguj się aby dodać opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Olej pneumatyczny AIR OIL Atlas Copco 0,25 L

Napisz swoją opinię