Numer Katalogowy: 8900005009

Wąż pneumatyczny Chicago Pneumatic RED-X 3/4'' - 20 m ze złączami

Promocja Bestseller
Średnica wewnętrzna węża:  19 mm ‐ 3⁄4" Długość:  20 m Rodzaj akcesoriów:  węże pneumatyczne
Dostępność:   7-10 dni

Węże RED-X to lekkie konstrukcje do transportu sprężonego powietrza o dużej wytrzymałości i niewielkiej masie. Odcinek o długości 20 metrów obustronnie okuty w złącza kłowe o... Informacje o produkcie

Cena promocyjna 1 050,00 zł Netto
1 291,50 zł Brutto
Cena detaliczna 1 291,50 Netto 1 588,55 zł Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 291,50 zł

Ilość

Węże RED-X to lekkie konstrukcje do transportu sprężonego powietrza o dużej wytrzymałości i niewielkiej masie. Odcinek o długości 20 metrów obustronnie okuty w złącza kłowe oraz opaski zaciskowe.

Doskonałe rozwiązanie do podłączenia młota pneumatycznego lub inne urządzenia napędzanego sprężonym powietrzem. 

Indeks 8900005009
  • Średnica wewnętrzna: 3/4" - 19 mm
  • Długość: 20 m ze złączami
  • Ciśnienie robocze: 20 bar (max)
  • Masa: 4,5 kg

*Zastrzegamy sobie możliwość dostarczenia węży w kolorze żółtym.

Nazwa:

RED-X Certyfikat

Opis:

Certyfikat normy ciśnieniowej dla węży RED-X

Typ:

application/pdf

Rozmiar:

25.25k

Plik:

Pobierz

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.