Numer Katalogowy: 1604530801

Płyn chłodniczy silnika Parcool EG 5L Atlas Copco

Rodzaj akcesoriów:  płyn chłodniczy Pojemność:  5 L Dostępne w magazynie:  Nie
Dostępność:   7-10 dni

Płyn chłodniczy o podwyższonej trwałości Parcool EG firmy Atlas Copco został opracowany z myślą o spełnieniu wymagań stawianych przez nowoczesne silniki. Płyn chłodzący Parco... Informacje o produkcie

Cena detaliczna 275,00 zł Netto
338,25 zł Brutto
Ilość

Płyn chłodniczy o podwyższonej trwałości Parcool EG firmy Atlas Copco został opracowany z myślą o spełnieniu wymagań stawianych przez nowoczesne silniki. Płyn chłodzący Parcool EG może pomagać w ochronie przed wyciekami spowodowanymi przez korozję. Parcool EG jest również w pełni zgodny z wszystkimi typami uszczelniaczy i uszczelek, które zostały opracowane do łączenia różnych materiałów stosowanych w silniku.

Indeks 1604530801
  • Najlepsza ochrona silnika
  • Odpowiednik - CP GENCOOL EG
  • Gwarantowana jakość i niezawodność
  • Podwyższona trwałość
  • Pojemność: 5L
  • Gęstość w temp. 20°C - 1:-:2 kg/dm³
  • Temperatura wrzenia 109 °C
  • Min. zawartość glikolu etylenowego 93 (%)
  • Temperatura krzepnięcia -38 °C

Nazwa:

Karta charakterystyki Parcool EG

Opis:

Karta charakterystyki płynu chłodniczego - Atlas Copco Parcool EG

Typ:

application/pdf

Rozmiar:

433.37k

Plik:

Pobierz


Nazwa:

Karta charakterystyki Gencool EG

Opis:

Karta charakterystyki płynu chłodniczego - Chicago Pneumatic Gencool EG

Typ:

application/pdf

Rozmiar:

327.93k

Plik:

Pobierz

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.