Numer Katalogowy: 1626225801

Olej silnikowy GENOIL Engine Plus Chicago Pneumatic 5L

Rodzaj akcesoriów:  olej silnikowy Pojemność:  5 L Dostępne w magazynie:  Nie
Dostępność:   7-10 dni

Chicago Pneumatic GENOIL Engine Plus to syntetyczny olej silnikowy o pojemności 5l.

GENOIL Engine Plus to olej silnikowy o bardzo wysokiej wydajności przeznaczony do ... Informacje o produkcie

Cena detaliczna 687,62 zł Netto
845,77 zł Brutto
Ilość

Chicago Pneumatic GENOIL Engine Plus to syntetyczny olej silnikowy o pojemności 5l.

GENOIL Engine Plus to olej silnikowy o bardzo wysokiej wydajności przeznaczony do smarowania wszystkich silników wysokoprężnych stosowanych w naszych sprężarkach i generatorach prądotwórczych. Spełnia najsurowsze wymagania jakościowe, dzięki czemu użytkowany sprzęt będzie działał stabilnie i niezawodnie.

Ten syntetyczny środek smarny klasy premium zawiera dodatki zapobiegające zużyciu, działające przeciwutleniająco oraz zapobiegające korozji, a przy tym utrzymuje parametry lepkości w wysokich temperaturach w nowoczesnych silnikach wysokoprężnych. Płynność w niskiej temperaturze ułatwia rozruch i usprawnia przepływ oleju do najważniejszych elementów podczas uruchamiania silnika. Olej zapewnia wysoki poziom ochrony wszystkich elementów silnika. Poprawia ogólną czystość silnika w najtrudniejszych warunkach roboczych.

GENOIL Engine Plus został zoptymalizowany pod kątem stosowania w najnowszych niskoemisyjnych silnikach wysokoprężnych pracujących pod dużym obciążeniem oraz do użytku w konfiguracji z filtrem cząstek stałych.

Indeks 1626225801
  • GENOIL Engine Plus - Syntetyczny olej silnikowy 5W40
  • Doskonała ochrona przed zużyciem i korozją
  • Odpowiednik - AC Paroil Extra
  • Bardzo wysoka odporność na utlenianie
  • Ochrona przed szkodliwymi skutkami gromadzenia sadzy
  • Wysokiej jakości dodatki do środków smarnych
  • Zalecane do użytku w konstrukcjach niskoemisyjnych (Euro 4, 5 US 2007 Tier 4 ACEA E9).
  • Pomaga zminimalizować czas przestojów
  • Pojemność: 5L

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.