Numer Katalogowy: 8940169105

Filtr + Regulator NPT 1/2'' Chicago Pneumatic

Rodzaj zestawu przygotowania powietrza:  filtr + regulator Rozmiar gwintu złączki:  1⁄2" NPT
Dostępność:   7-10 dni

Chicago Pneumatic 1/2" Filter-regulator NPT to element filtrująco-regulujący (filtroreduktor) o rozmiarze gwintu 1/2" NPT.

Jednostka filtrująco-regulująca (filtroredu... Informacje o produkcie

1 216,44 zł Netto
1 496,23 zł Brutto
Ilość

Chicago Pneumatic 1/2" Filter-regulator NPT to element filtrująco-regulujący (filtroreduktor) o rozmiarze gwintu 1/2" NPT.

Jednostka filtrująco-regulująca (filtroreduktor) służy do oczyszczania sprężonego powietrza z zanieczyszczeń płynnych oraz stałych o odpowiednich wielkościach, zgodnie z zastosowaną wkładką filtracyjną  - 5 mikronów. Ponadto jednostka ta umożliwia ustawienie i utrzymanie na stałym poziomie ciśnienia wyjściowego w instalacjach pneumatycznych, niezależnie od zmiany ciśnienia wejściowego powyżej ciśnienia zredukowanego.

Zestawy przygotowania powietrza Chicago Pneumatic to zestawy składają się z filtra, zaworu redukcyjnego z manometrem i smarownicy, przeznaczone do uzyskania powietrza zasilającego o wymaganych właściwościach. Głównym zadaniem zestawu jest filtracja i osuszanie, wprowadzenie mgły olejowej do przepływającego powietrza oraz redukcja ciśnienia. Zaletą zestawów Chicago Pneumatic jest ich różnorodność - wysoki przepływ powietrza - do 104 l/s. Dostępne w zestawach: 1/4", 1/2", 3/4", BSP i NPT, 2, 3-częściowe  lub indywidualne jednostki. Wytrzymała konstrukcja umożliwia pracę w ciężkich warunkach, a duża różnorodność segmentów oraz ich rozmiarów sprosta wymaganiom każdego użytkownika.

Indeks 8940169105
  • Model: 1/2" 1 STAGE FILTER-REGULATOR UNIT
  • Rozmiar gwintu: 1/2" G
  • Rodzaj gwintu: NPT

Kontakt z nami

opcjonalne
Zaloguj się aby dodać opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Filtr + Regulator NPT 1/2'' Chicago Pneumatic

Napisz swoją opinię