Numer Katalogowy: 8940169105

Filtr + Regulator NPT 1/2'' Chicago Pneumatic

Rodzaj zestawu przygotowania powietrza:  filtr + regulator Rozmiar gwintu złączki:  1⁄2" NPT Dostępne w magazynie:  Nie
Dostępność:   7-10 dni

Chicago Pneumatic 1/2" Filter-regulator NPT to element filtrująco-regulujący (filtroreduktor) o rozmiarze gwintu 1/2" NPT.

Jednostka filtrująco-regulująca (filtroredu... Informacje o produkcie

Cena detaliczna 1 707,31 zł Netto
2 099,99 zł Brutto
Ilość

Chicago Pneumatic 1/2" Filter-regulator NPT to element filtrująco-regulujący (filtroreduktor) o rozmiarze gwintu 1/2" NPT.

Jednostka filtrująco-regulująca (filtroreduktor) służy do oczyszczania sprężonego powietrza z zanieczyszczeń płynnych oraz stałych o odpowiednich wielkościach, zgodnie z zastosowaną wkładką filtracyjną  - 5 mikronów. Ponadto jednostka ta umożliwia ustawienie i utrzymanie na stałym poziomie ciśnienia wyjściowego w instalacjach pneumatycznych, niezależnie od zmiany ciśnienia wejściowego powyżej ciśnienia zredukowanego.

Zestawy przygotowania powietrza Chicago Pneumatic to zestawy składają się z filtra, zaworu redukcyjnego z manometrem i smarownicy, przeznaczone do uzyskania powietrza zasilającego o wymaganych właściwościach. Głównym zadaniem zestawu jest filtracja i osuszanie, wprowadzenie mgły olejowej do przepływającego powietrza oraz redukcja ciśnienia. Zaletą zestawów Chicago Pneumatic jest ich różnorodność - wysoki przepływ powietrza - do 104 l/s. Dostępne w zestawach: 1/4", 1/2", 3/4", BSP i NPT, 2, 3-częściowe  lub indywidualne jednostki. Wytrzymała konstrukcja umożliwia pracę w ciężkich warunkach, a duża różnorodność segmentów oraz ich rozmiarów sprosta wymaganiom każdego użytkownika.

Indeks 8940169105
  • Model: 1/2" 1 STAGE FILTER-REGULATOR UNIT
  • Rozmiar gwintu: 1/2" G
  • Rodzaj gwintu: NPT
  • Maksymalne ciśnienie dynamiczne: 17 bar 
  • Przepływ powietrza: do 50 l/s
  • Kraj pochodzenia: MX
  • Taryfa celna: 84811005

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.