Numer Katalogowy: 6158120500

Smarownica 3/4'' Inline Oiler Chicago Pneumatic

Promocja
Rodzaj zestawu przygotowania powietrza:  smarownica Rozmiar gwintu złączki:  3⁄4" BSP Dostępne w magazynie:  Nie
Dostępność:   7-10 dni

Chicago Pneumatic Inline oiler 3/4" to smarownica przeznaczona do najcięższych zastosowań. Urządzenie powinno być zainstalowane na przewodzie pneumatycznym w odległości max. ... Informacje o produkcie

Cena promocyjna 451,52 zł Netto
555,36 zł Brutto
Cena detaliczna 568,93 Netto 699,78 zł Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 555,36 zł

Ilość

Chicago Pneumatic Inline oiler 3/4" to smarownica przeznaczona do najcięższych zastosowań. Urządzenie powinno być zainstalowane na przewodzie pneumatycznym w odległości max. 3.5 metra od narzędzia (Smarownica pracuje najbardziej wydajnie, gdy zainstalowana jest w odległości 2.5 metra od narzędzia). Jej solidna konstrukcja umożliwia umieszczenie jej na podłodze, bez ryzyka poważnego uszkodzenia - smarownica w stalowej obudowie. Przeznaczona do stosowania z narzędziami pneumatycznymi, które są zbyt daleko od kompresora, aby być smarowane przez zestawy przygotowania powietrza. Urządzenie doskonale wpływa na trwałość narzędzia i jego żywotność. 

*Zdjęcie poglądowe

Indeks 6158120500
  • Model: Inline oiler 3/4"
  • Pojemność: 110 ml
  • Max ciśnienie robocze: 18 bar
  • Rozmiar gwintu: 3/4" BSP

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.