Numer Katalogowy: 1615595400

Olej silnikowy PAROIL E Atlas Copco 20L

Rodzaj akcesoriów:  olej silnikowy Pojemność:  20 L Dostępne w magazynie:  Nie
Dostępność:   7-10 dni

Atlas Copco PAROIL E to mineralny olej silnikowy o pojemności 20l.

Paroil E to wysokowydajny olej silnikowy przeznaczony do smarowania silników diesla stosowanych w s... Informacje o produkcie

Cena detaliczna 861,54 zł Netto
1 059,69 zł Brutto
Ilość

Atlas Copco PAROIL E to mineralny olej silnikowy o pojemności 20l.

Paroil E to wysokowydajny olej silnikowy przeznaczony do smarowania silników diesla stosowanych w sprężarkach i agregatach prądotwórczych naszej firmy. Spełnia najsurowsze wymagania jakościowe, dzięki czemu użytkowany sprzęt będzie działał stabilnie i niezawodnie.

Indeks 1615595400
  • Paroil E - Mineralny olej silnikowy
  • Doskonała ochrona przed zużyciem i korozją
  • Bardzo wysoka odporność na utlenianie
  • Ochrona przed szkodliwymi skutkami gromadzenia sadzy
  • Pojemność: 20L

Nazwa:

Karta charakterystyki PAROIL E

Opis:

Karta charakterystyki oleju Atlas Copco PAROIL E

Typ:

application/pdf

Rozmiar:

299.28k

Plik:

Pobierz

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.