Numer Katalogowy: 1630016100

Olej sprężarkowy syntetyczny PAROIL S Atlas Copco 20L

Rodzaj akcesoriów:  olej sprężarkowy Dostępne w magazynie:  Nie
Dostępność:   7-10 dni

Atlas copco PAROIL S 20l to syntetyczny olej sprężarkowy o pojemności 20l.

Olej Paroil S firmy Atlas Copco został opracowany, aby zapewnić wysoką wydajność sprężarek ... Informacje o produkcie

Cena detaliczna 2 215,38 zł Netto
2 724,92 zł Brutto
Ilość

Atlas copco PAROIL S 20l to syntetyczny olej sprężarkowy o pojemności 20l.

Olej Paroil S firmy Atlas Copco został opracowany, aby zapewnić wysoką wydajność sprężarek powietrza pracujących w trudnych warunkach. Pomimo że przeznaczony głównie do zastosowań wysokociśnieniowych, olej Paroil S można stosować we wszystkich sprężarkach przewoźnych naszej firmy pracujących w temperaturach otoczenia od -25°C do +30°C, oraz do +50°C w przypadku zastosowań niskociśnieniowych.

Paroil S to w pełni syntetyczny olej najwyższej jakości o wysokim współczynniku lepkości. Szlachetne dodatki smarujące pozwalają na wymianę oleju co 1000 godzin bez utraty wydajności i trwałości sprężarki.

Indeks 1630016100
  • Paroil S - Syntetyczny środek smarny
  • Doskonała odporność na utlenianie
  • Doskonałe oddzielanie wody
  • Doskonała zgodność z uszczelnieniami i farbami
  • Zrównoważony skład chroni przed spienianiem i ułatwia odprowadzanie powietrza
  • Najlepsza ochrona przed zużyciem
  • Wysoki współczynnik lepkości
  • Pojemność: 20L

Nazwa:

Karta charakterystyki PAROIL S

Opis:

Karta charakterystyki oleju Atlas Copco PAROIL S

Typ:

application/pdf

Rozmiar:

442.18k

Plik:

Pobierz

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.