Numer Katalogowy: 8940171566

Złączka obrotowa 1/2'' BSP AIR FLEX Chicago Pneumatic

Promocja
Max przepływ powietrza:  35 l/s Rozmiar gwintu złączki:  1⁄2" BSP Ciśnienie:  10 Bar
Dostępność:   7-10 dni

Chicago Pneumatic Złączka obrotowa AIR FLEX 1/2" BSP. Główne funkcje i zalety: Ta nowa złączka sprawia, że wszystkie zwykłe przewody stają się elastyczne i wielokierunkowe. U... Informacje o produkcie

Cena promocyjna 449,08 zł Netto
552,36 zł Brutto
Cena detaliczna 583,83 Netto 718,12 zł Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 552,36 zł

Ilość

Chicago Pneumatic Złączka obrotowa AIR FLEX 1/2" BSP. Główne funkcje i zalety: Ta nowa złączka sprawia, że wszystkie zwykłe przewody stają się elastyczne i wielokierunkowe. Ułatwia pracę w miejscach trudnodostępnych, dzięki temu, że sztywność przewodu nie stanowi już problemu. Sprawia, że przewody zużywają się znacznie wolniej. Zwiększa ergonomię i bezpieczeństwo pracy - nie ma ryzyka skręcenia, przewód pozostaje w idealnej pozycji.

Indeks 8940171566
  • Model: AIR FLEX
  • Rozmiar gwintu: 1/2" BSP
  • Przepływ: 35 l/s
  • Waga: 132 g
  • Długość: 82mm
  • Średnica zewnętrzna: 29,5mm
  • Max. ciśnienie 10 bar
  • Kraj pochodzenia FR
  • Taryfa celna 76090000

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.