Numer Katalogowy: 3371801087

Wąż hydrauliczny 7,0 m Chicago Pneumatic

Długość:  7 m Rodzaj akcesoriów:  węże hydrauliczne Dostępne w magazynie:  Tak
Dostępność:   Ostatnie sztuki

Wąż hydrauliczny do agregatu hydraulicznego, umożliwiający podłączenie takich odbiorników jak młot, pompa czy przecinarka. Niezbędne wyposażenia aby móc skompletować gotowy d... Informacje o produkcie

Cena detaliczna 2 479,62 zł Netto
3 049,93 zł Brutto
Ilość

Wąż hydrauliczny do agregatu hydraulicznego, umożliwiający podłączenie takich odbiorników jak młot, pompa czy przecinarka. Niezbędne wyposażenia aby móc skompletować gotowy do prazy zestaw hydrauliczny składający się z agregatu napędowego, odbiornika i węży podłączeniowych.

Indeks 3371801087
  • Długość: 7,0 m
  • Rozmiar: 1/2 cala
  • Klasa EHTMA: C/D/E

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.