

Chicago Pneumatic PDR 75 T jest napędzanym hydraulicznie kafarem przeznaczonym do wbijania w ziemię różnego rodzaju elementów, takich jak np. słupki na znaki drogowe i drogow... Informacje o produkcie
29,52 zł
Chicago Pneumatic PDR 75 T jest napędzanym hydraulicznie kafarem przeznaczonym do wbijania w ziemię różnego rodzaju elementów, takich jak np. słupki na znaki drogowe i drogowskazy, pale drewniane i kształtowniki stalowe. Żadne inne zastosowania nie są dozwolone. Jest jednakowo wydajny w przypadku stalowych i drewnianych słupów. Za pomocą systemu wsuwanych adapterów w ciągu kilku sekund można dostosować kafar do obsługi profili o maksymalnej średnicy do 96 mm.
Informacje pozwalające na dobór odpowiedniego osprzętu znaleźć można w liście części zamiennych lub wyposażeniu dodatkowym (patrz: poniżej). Kafar PDR 75 T wyposażony jest w zawór sterujący wbudowany bezpośrednio na urządzeniu. PDR 75 T przeznaczony jest do stosowania w układach hydraulicznych z przepływem otwartym w położeniu neutralnym. Kafar jest fabrycznie ustawiony na pracę z 30 l/min (ETHMA D). W razie potrzeby PDR 75 można ustawić na pracę z przepływem 20 l/min.
Kafar nie zawiera tulei prowadzącej.