Numer Katalogowy: 1806101454

Wiertnica Chicago Pneumatic COR 5

Rodzaj urządzenia hydraulicznego:  wiertnica Średnica wiertła:  50‐202 mm Przepływ oleju:  20 l⁄m
Dostępność:   5-7 dni

Chicago Pneumatic COR 5 to hydrauliczna wiertnica. Wiertnice rdzeniowe Chicago Pneumatic to idealne urządzenia do pracy w ograniczonej przestrzeni. Szczególnie użyteczne przy... Informacje o produkcie

Cena detaliczna 12 800,00 zł Netto
15 744,00 zł Brutto
Ilość

Chicago Pneumatic COR 5 to hydrauliczna wiertnica. Wiertnice rdzeniowe Chicago Pneumatic to idealne urządzenia do pracy w ograniczonej przestrzeni. Szczególnie użyteczne przy instalacji rurociągów odwadniających, kanalizacyjnych oraz wody pitnej, a także wykonywaniu kanałów kablowych i wentylacyjnych, gdzie potrzebne są głębokie otwory o dużych średnicach. Wiertnice rdzeniowe CP nadają się doskonale do wiercenia w elementach betonowych, murowanych i w asfalcie. Wiertnice te mogą być stosowane do wiercenia ręcznego albo w statywie wiertniczym. Hydrauliczna regulacja momentu obrotowego wiertła zapobiega odrzutowi, gdy wiertło zakleszczy się w materiale.

Operator ma, więc pełną kontrolę nad narzędziem, nawet przy wierceniu otworów o średnicy 200 mm i więcej. Dzięki kompaktowej konstrukcji, można za pomocą wiertnic rdzeniowych CP wiercić ręcznie otwory o średnicy 200 mm. Wiertnica hydrauliczna COR 5 jest solidną i niezawodną maszyną, która może być podłączona do agregatu hydraulicznego Chicago Pneumatic lub dowolnego innego zasilacza hydraulicznego, spełniającego określone wymagania techniczne. Wiertnica dostarczana jest w praktycznej walizce razem z 2m wężami 3/8" oraz płaskimi szybkozłączami 1/2". COR 5 osiąga 600 obrotów/minutę podczas pracy przy 20 l/min z przeznaczeniem do wiercenia przy pomocy wierteł diamentowych o różnych rozmiarach oraz 900 obrotów/minutę przy 30 l/min. To małe, uniwersalne urządzenie, charakteryzujące się wysoką wydajnością w stosunku do swojej wagi.

COR 5 to doskonały wybór do wykonywania prac budowlanych w sektorze publicznym i prywatnym. Bezpośrednio napędzana konstrukcja hydrauliczna zapewnia stałe obroty oraz moment obrotowy podczas wiercenia w betonie, cegle, bloczkach, itd. COR 5 jest przystosowana do wiercenia pod wodą. Wiertnica jest przeznaczona do wiercenia wiertłem diamentowym chłodzonym wodą, lecz może być również używana do wiercenia na sucho. Woda może pochodzić bezpośrednio ze źródła, można też zastosować zestaw zraszający (opcja dodatkowo płatna). 

Indeks 1806101454
 • Model: COR 5
 • Ręczna wiertnica hydrauliczna
 • Masa bez węży i wiertła: 7 kg
 • Długość: 414 mm
 • Wielkość wiertła: 50-202 mm
 • Przepływ: 20-30 l/min
 • Ciśnienie: 60-120 bar
 • Max dopuszczalne ciśnienie robocze: 160 bar
 • Liczba obrotów: 600-900 obr/min
 • Przyłącze hydrauliczne: 1/2" BSP
 • Klasa EHTMA: C/D
 • Poziom wibracji A przy 20l/min i Ø 102 mm: 3,1 m/s2 (ISO 28927-10)
 • Poziom wibracji B przy 30l/min i Ø 102 mm: 3,0 m/s2 (ISO 28927-10)
 • Ciśnienie akustyczne: <70 dB(A) (ISO 11203)

Nazwa:

COR 5, 15 Instrukcja obsługi

Opis:

COR 5, 15 Instrukcja obsługi

Typ:

application/pdf

Rozmiar:

591.57k

Plik:

Pobierz


Nazwa:

COR5, 15 Instrukcja obsługi - PL

Opis:

COR 5, COR 15 Instrukcja obsługi - PL

Typ:

application/pdf

Rozmiar:

216.75k

Plik:

Pobierz


Nazwa:

COR5, 15 Katalog części

Opis:

COR5, 15 Katalog części

Typ:

application/pdf

Rozmiar:

524.88k

Plik:

Pobierz

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.