Numer Katalogowy: 8940171928

Zestaw przygotowania powietrza FRL 3/8'' Chicago Pneumatic

Promocja
Rodzaj zestawu przygotowania powietrza:  filtr + regulator + smarownica Rozmiar gwintu złączki:  3⁄8" BSP Dostępne w magazynie:  Nie
Dostępność:   7-10 dni

Zestawy przygotowania powietrza Chicago Pneumatic to zestawy składają się z filtra, zaworu redukcyjnego z manometrem i smarownicy, przeznaczone do uzyskania powietrza z... Informacje o produkcie

Cena promocyjna 437,13 zł Netto
537,67 zł Brutto
Cena detaliczna 550,79 Netto 677,47 zł Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 537,67 zł

Ilość

Zestawy przygotowania powietrza Chicago Pneumatic to zestawy składają się z filtra, zaworu redukcyjnego z manometrem i smarownicy, przeznaczone do uzyskania powietrza zasilającego o wymaganych właściwościach. Głównym zadaniem zestawu jest filtracja i osuszanie, wprowadzenie mgły olejowej do przepływającego powietrza oraz redukcja ciśnienia. Zaletą zestawów Chicago Pneumatic jest ich różnorodność - wysoki przepływ powietrza - do 104 l/s.

Dostępne w zestawach: 1/4", 1/2", 3/4", BSP i NPT, 2, 3-częściowe  lub pojedyncze jednostki. Wytrzymała konstrukcja umożliwia pracę w ciężkich warunkach, a duża różnorodność segmentów oraz ich rozmiarów sprosta wymaganiom każdego użytkownika.

Indeks 8940171928
  • Model: Zestaw przygotowania powietrza 3/8"
  • Korpus: Aluminium
  • Zbiornik oleju/powietrza: Poliwęglan
  • Filtracja: 5 mikronów
  • Maksymalne ciśnienie instalacji: 15 bar
  • Maksymalny przepływ powietrza: 2100 l/min
  • Pojemność zbiornika filtra: 105 ml
  • Pojemność zbiornika oleju: 125 ml
  • Spust kondensatu: półautomat
  • Waga: 1300 g

Nazwa:

Composite FRL 1/4”,3/8",1/2”

Opis:

Composite FRL 1/4”,3/8”,1/2” BSP&NPT Katalog części

Typ:

application/pdf

Rozmiar:

1.35M

Plik:

Pobierz


Nazwa:

Composite FRL 1/4”,3/8”,1/2”

Opis:

Composite FRL 1/4”,3/8”,1/2” BSP&NPT Instrukcja

Typ:

application/pdf

Rozmiar:

6.57M

Plik:

Pobierz

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.