Numer Katalogowy: 8940168516

Zestaw przygotowania powietrza NPT 1/4'' Chicago Pneumatic

Promocja
Rodzaj zestawu przygotowania powietrza:  filtr + regulator + smarownica Rozmiar gwintu złączki:  1⁄4" NPT Dostępne w magazynie:  Nie
Dostępność:   7-10 dni

Chicago Pneumatic 1/4" 3 Stage NPT Filtr-Regulator-Lubricator to 3-częściowy zestaw przygotowania powietrza o rozmiarze gwintu (przyłącza) 1/4" NPT, maksymalnym przepływie po... Informacje o produkcie

Cena promocyjna 753,09 zł Netto
926,30 zł Brutto
Cena detaliczna 948,87 Netto 1 167,11 zł Brutto

Najniższa cena produktu 926,30 zł z dnia 04.03.2024

Ilość

Chicago Pneumatic 1/4" 3 Stage NPT Filtr-Regulator-Lubricator to 3-częściowy zestaw przygotowania powietrza o rozmiarze gwintu (przyłącza) 1/4" NPT, maksymalnym przepływie powietrza wynoszącym 11 l/s, maksymalnym ciśnieniu 10 bar i pojemności oleju 100 ml.
W skład zestawu wchodzi: filtr-regulator, smarownica oraz monometr.
 

Zestawy przygotowania powietrza Chicago Pneumatic to zestawy składają się z filtra, zaworu redukcyjnego z manometrem i smarownicy, przeznaczone do uzyskania powietrza zasilającego o wymaganych właściwościach. Głównym zadaniem zestawu jest filtracja i osuszanie,wprowadzenie mgły olejowej do przepływającego powietrza oraz redukacja ciśnienia. Zaletą zestawów Chicago Pneumatic jest ich różnorodność - wysoki przepływ powietrza - do 104 l/s. Dostępne w zestawach: 1/4", 1/2", 3/4", BSP i NPT, 2, 3-częściowe  lub indywidualne jednostki. Wytrzymała konstrukcja umożliwia pracę w ciężkich warunkach, a duża róźnorodność segmentów oraz ich rozmiarów sprosta wymaganiom każdego użytkownika.
Budowa zestawu przygotowanie powietrza Chicago Pneumatic:
 

(1) Wskaźnik poziomu cieczy.
(2) Filtr z dokładnością filtracji wynoszącą 5 mikronów, zainstalowanym w celu optymalizacji oczyszczania powietrza oraz z automatycznym zaworem spustowym.
3) W komplecie manometr (0-10 bar / 0-145 PSI) ze skalą metryczną i calową.
4) 10-17 bar (145 - 245 PSI)  max. wlot / wylot ciśnienia.
(5) Smarownica (dozownik oleju) z "mikromgłą" optymalizująca stosunek powietrze / olej.
(6) Automatyczny zawór spustowy.
(7) Ręczny spust.

Indeks 8940168516
  • Model: 1/4" 3 STAGE NPT FILTER-REGULATOR-LUBRICATOR 
  • Rozmiar gwintu: 1/4" G
  • Maksymalny przepływ powietrza: 11 l/s
  • Maksymalne ciśnienie: 10 bar
  • Pojemność oleju: 100 ml
  • Rodzaj gwintu: NPT

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.