Numer Katalogowy: 2050524293

Smarowniczka 3/8'' Chicago Pneumatic

Promocja
Rodzaj zestawu przygotowania powietrza:  smarownica Rozmiar gwintu złączki:  3⁄8" NPT Dostępne w magazynie:  Tak
Dostępność:   produkt dostępny w magazynie

Smarowniczka 3/8" NPT Chicago Pneumatic. Smarownica do wkręcenia w narzędzie, posiada własny zasobnik na olej. Umożliwia smarowanie narzędzia pneumatycznego podczas pracy w s... Informacje o produkcie

Cena promocyjna 78,02 zł Netto
95,96 zł Brutto
Cena detaliczna 98,28 Netto 120,88 zł Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 95,96 zł

Ilość

Smarowniczka 3/8" NPT Chicago Pneumatic. Smarownica do wkręcenia w narzędzie, posiada własny zasobnik na olej. Umożliwia smarowanie narzędzia pneumatycznego podczas pracy w sytuacji w której wąż ze sprężonym powietrzem posiada długość powyżej 3 metrów.

Indeks 2050524293
  • Model: Mini-oiler
  • Smarownica ze zbiornikiem 
  • Rozmiar: 3/8" NPT

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.