Numer Katalogowy: 9238274350

Olej do silników dwusuwowych COBRA-MIX Atlas Copco 1L

Rodzaj akcesoriów:  olej do mieszanki Pojemność:  1 L
Dostępność:   produkt dostępny w magazynie

Olej do silników dwusuwowych. Wykorzystywany do tworzenia mieszanki paliwowo-olejowej do młotów spalinowych. Olej w pełni syntetyczny i biodegradowalny. Pojemność - 1 Litr. Z... Informacje o produkcie

95,00 zł Netto
116,85 zł Brutto
Ilość

Olej do silników dwusuwowych. Wykorzystywany do tworzenia mieszanki paliwowo-olejowej do młotów spalinowych. Olej w pełni syntetyczny i biodegradowalny. Pojemność - 1 Litr. Zastosowanie m.in. młoty spalinowe RED HAWK, COBRA.

Wyjątkowo niska zawartość dymu i substancji zapachowych w spalinach - Zwiększenie niezawodności i obniżenie kosztów konserwacji dzięki utrzymywaniu w czystości układu wydechowego. Częściowo biodegradowalny, nietoksyczny - Wydłużenie żywotności i obniżenie kosztów konserwacji dzięki utrzymywaniu w czystości silnika i świec zapłonowych. Zdolność do samoczynnego mieszania — wysoka płynność i mieszalność w bardzo niskich temperaturach. Wydłużenie żywotności dzięki zapewnieniu dobrego smarowania silnika zarówno w wysokich, jak i w skrajnie niskich temperaturach. 

Sercem młota CP Road i CP Rail jest specjalnie zaprojektowany silnik dwusuwowy. Aby w pełni wykorzystać jego możliwości, używaj samomieszalnego oleju Cobra Mix-Oil, który został gruntownie przebadany pod kątem spełniania wysokich wymagań mieszanki olejowej. Zapewnia on optymalne smarowanie silnika w wysokich temperaturach, emitując niewiele dymu i nieprzyjemnego zapachu z układu wydechowego, a także zapewniając czystość silnika i świec.

Indeks 9238274350
  • Olej do silników dwusuwowych dla młotów z silnikiem spalinowym
  • Mieszanka 2% — minimalizacja dymienia i pozostałości po spalaniu
  • Spełnia wymogi norm ISO-L-EGD i JASO FD
  • Pojemność: 1L
  • Waga: 1,1 kg

Kontakt z nami

opcjonalne
Zaloguj się aby dodać opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Olej do silników dwusuwowych COBRA-MIX Atlas Copco 1L

Napisz swoją opinię