Numer Katalogowy: 9238274350

Olej do silników dwusuwowych COBRA-MIX Atlas Copco 1L

Rodzaj akcesoriów:  olej do mieszanki Pojemność:  1 L Dostępne w magazynie:  Nie
Dostępność:   7-10 dni

Olej do silników dwusuwowych. Wykorzystywany do tworzenia mieszanki paliwowo-olejowej do młotów spalinowych. Olej w pełni syntetyczny i biodegradowalny. Pojemność - 1 Litr. Z... Informacje o produkcie

Cena detaliczna 109,00 zł Netto
134,07 zł Brutto
Ilość

Olej do silników dwusuwowych. Wykorzystywany do tworzenia mieszanki paliwowo-olejowej do młotów spalinowych. Olej w pełni syntetyczny i biodegradowalny. Pojemność - 1 Litr. Zastosowanie m.in. młoty spalinowe RED HAWK, COBRA.

Wyjątkowo niska zawartość dymu i substancji zapachowych w spalinach - Zwiększenie niezawodności i obniżenie kosztów konserwacji dzięki utrzymywaniu w czystości układu wydechowego. Częściowo biodegradowalny, nietoksyczny - Wydłużenie żywotności i obniżenie kosztów konserwacji dzięki utrzymywaniu w czystości silnika i świec zapłonowych. Zdolność do samoczynnego mieszania — wysoka płynność i mieszalność w bardzo niskich temperaturach. Wydłużenie żywotności dzięki zapewnieniu dobrego smarowania silnika zarówno w wysokich, jak i w skrajnie niskich temperaturach. 

Sercem młota CP Road i CP Rail jest specjalnie zaprojektowany silnik dwusuwowy. Aby w pełni wykorzystać jego możliwości, używaj samomieszalnego oleju Cobra Mix-Oil, który został gruntownie przebadany pod kątem spełniania wysokich wymagań mieszanki olejowej. Zapewnia on optymalne smarowanie silnika w wysokich temperaturach, emitując niewiele dymu i nieprzyjemnego zapachu z układu wydechowego, a także zapewniając czystość silnika i świec.

Indeks 9238274350
  • Olej do silników dwusuwowych dla młotów z silnikiem spalinowym
  • Mieszanka 2% — minimalizacja dymienia i pozostałości po spalaniu
  • Spełnia wymogi norm ISO-L-EGD i JASO FD
  • Pojemność: 1L
  • Waga: 1,1 kg

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.