Numer Katalogowy: 8099020181

Olej do wiertarek pneumatycznych ROCK AIR OIL Atlas Copco 12x1L

Rodzaj akcesoriów:  olej pneumatyczny Pojemność:  12 L Dostępne w magazynie:  Nie
Dostępność:   7-10 dni

Atlas Copco ROCK AIR OIL to olej do wiertarek pneumatycznych. Zestaw 12 szt. opakowań o pojemności 1 litra.

Układy sprężonego powietrza wszystkich narzędzi pneumatycz... Informacje o produkcie

Cena detaliczna 807,15 zł Netto
992,79 zł Brutto
Ilość

Atlas Copco ROCK AIR OIL to olej do wiertarek pneumatycznych. Zestaw 12 szt. opakowań o pojemności 1 litra.

Układy sprężonego powietrza wszystkich narzędzi pneumatycznych wymagają oleju do smarowania wewnętrznych elementów ruchomych, do zmniejszania zużycia wskutek kontaktu między nimi oraz do chłodzenia i redukcji tarcia. Brak oleju w mechanizmach obrotowych wiertarek udarowych doprowadza w krótkim czasie do uszkodzeń.

Rock Drill Air-Oil to półsyntetyczny środek smarny, który zwiększa niezawodność i żywotność narzędzi oraz zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem i korozją. Został opracowany specjalnie dla wiertarek udarowych.

Indeks 8099020181
  • Olej Air-Oil do wiertarek udarowych
  • Półsyntetyczny środek smarny do ręcznych wiertnic pneumatycznych
  • Wysoko wytrzymała warstwa środka smarnego, znosząca wysokie obciążenia i chroniąca podzespoły
  • Skuteczność w zakresie temperatur od -25 do +108°C
  • Łatwa biodegradowalność zgodnie z normą OECD301B
  • Pojemność: 12 szt. x 1L

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.