PRODUKT WYCOFANY Z PRODUKCJI

Numer Katalogowy: 3371806051

Tuleja okrągła do PDR 95 Chicago Pneumatic (rury 5,0'' słupy 125-135mm)*

Typ tulei do kafara:  okrągła Rodzaj akcesoriów:  tuleje do kafarów hydraulicznych Wycofany z produkcji:  Tak

Tuleja okrągła do kafarów PDR 95 T i  PDR 95 RV Chicago Pneumatic do rur 5,0" i słupów 125-135 mm. Szeroki wybór łączników oznacza, że maszyna może obsługiwać różne kształty ... Informacje o produkcie

Tuleja okrągła do kafarów PDR 95 T i  PDR 95 RV Chicago Pneumatic do rur 5,0" i słupów 125-135 mm. Szeroki wybór łączników oznacza, że maszyna może obsługiwać różne kształty słupów. Kafar może być zasilany za pomocą zestawu agregatu hydraulicznego lub za pomocą układu hydraulicznego ciężarówki, koparki lub ładowarki.

Indeks 3371806051
  • Kształt: okrągła
  • Zastosowanie: kafar PDR 95T/ RV
  • Wymiar: rury 5,0"/ słupy 125-135 mm   

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.