Numer Katalogowy: 3371806034

Tuleja okrągła do PDR 75 Chicago Pneumatic

Typ tulei do kafara:  okrągła Rodzaj akcesoriów:  tuleje do kafarów hydraulicznych Dostępne w magazynie:  Tak
Dostępność:   Ostatnie sztuki

Tuleja okrągła do kafarów PDR 75 T i  PDR 75 RV Chicago Pneumatic

Tuleje prowadząca do kafara hydraulicznego Chicago Pneumatic PDR 75T lub PDR 75RV. Tuleja umożliwia ... Informacje o produkcie

Cena detaliczna 222,69 zł Netto
273,91 zł Brutto
Ilość

Tuleja okrągła do kafarów PDR 75 T i  PDR 75 RV Chicago Pneumatic

Tuleje prowadząca do kafara hydraulicznego Chicago Pneumatic PDR 75T lub PDR 75RV. Tuleja umożliwia wprowadzenie wbijanego materiału do środka oraz ułatwia prowadzenia w trakcie wbijania. Uwaga praca bez tulei jest niemożliwa. 

Indeks 3371806034
  • Kształt: okrągła
  • Średnica: 96 mm
  • Zastosowanie: kafar PDR 75T/ RV

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.