Numer Katalogowy: 3371806058

Tuleja okrągła do PDR 30 Chicago Pneumatic

Typ tulei do kafara:  okrągła Rodzaj akcesoriów:  tuleje do kafarów hydraulicznych Dostępne w magazynie:  Nie
Dostępność:   7-10 dni

Tuleja okrągła do kafarów PDR 30 Chicago Pneumatic. Szeroki wybór łączników oznacza, że maszyna może obsługiwać różne kształty słupów. Kafar może być zasilany za pomocą zesta... Informacje o produkcie

Cena detaliczna 1 023,46 zł Netto
1 258,86 zł Brutto
Ilość

Tuleja okrągła do kafarów PDR 30 Chicago Pneumatic. Szeroki wybór łączników oznacza, że maszyna może obsługiwać różne kształty słupów. Kafar może być zasilany za pomocą zestawu agregatu hydraulicznego lub za pomocą układu hydraulicznego ciężarówki, koparki lub ładowarki.

Indeks 3371806058
  • Kształt: okrągła
  • Średnica: 55-62 mm
  • Zastosowanie: kafar PDR 30 - rury, słupy

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.