Numer Katalogowy: 8940171786

Zestaw frezów Power Cut 6mm Chicago Pneumatic

Promocja
Rozmiar tulejki zaciskowej:  6 mm Rodzaj narzędzia roboczego:  frez Dostępne w magazynie:  Nie
Dostępność:   7-10 dni

Chicago Pneumatic Zestaw frezów z węglików spiekanych model Power Cut to zestaw składający się z 5 elementów z uchwytem 6mm. Frezy z nacięciem typu Powert Cut: do zastosowani... Informacje o produkcie

Cena promocyjna 1 109,90 zł Netto
1 365,18 zł Brutto
Cena detaliczna 1 398,57 Netto 1 720,24 zł Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 1 365,18 zł

Ilość

Chicago Pneumatic Zestaw frezów z węglików spiekanych model Power Cut to zestaw składający się z 5 elementów z uchwytem 6mm. Frezy z nacięciem typu Powert Cut: do zastosowania wszędzie tam, gdzie wydajność i wytrzymałość są wymagane. Przeznaczony do stosowania w aplikacjach związanych z twardymi metalami.

Indeks 8940171786
  • Nr katalogowy: 8940171786
  • Model: Burr KIT Power cut 6mm Shank 5PC
  • Rozmiar: 6mm
  • Nacięcie: Power cut

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.