CPS - SPRĘŻARKI ŚRUBOWE PRZEWOŹNE

Pliki do pobrania

Sprężarki serii CPS to wynik ponad dziesięciu lat nieustannych prac rozwojowych. Po raz pierwszy możliwe jest holowanie zwykłym samochodem osobowym, bez konieczności posiadania specjalnej kategorii prawa jazdy, sprężarki, która generuje nawet do 5 m3 /min powietrza, wyposażonej w pełnowymiarowy zbiornik paliwa, chłodnicę końcową i generator, a wszystko to zintegrowane do postaci kompaktowego i lekkiego urządzenia. Jest to możliwe dzięki pracom rozwojowym i pionierskim innowacjom w budowie układu sprężania powietrza, którego konstrukcja sprawia, że nasze sprężarki są lżejsze nawet o 150 kg od porównywalnych modeli.
Jednocześnie nie zaniedbaliśmy parametrów wydajnościowych. Wydajność to bardzo obszerne pojęcie i może dotyczyć kwestii takich jak redukcja czasu serwisowania, zużycia paliwa lub poszerzony zakres zastosowań. Seria CPS uwzględnia wszystkie te zagadnienia wydajnościowe, zapewniając znakomite osiągi. Ponadto w zależności od zastosowania warto poruszyć kwestie wytrzymałości, trwałości, odporności czy stabilności – tutaj mamy jedną odpowiedź: obudowa RedRock® . Ta sprawdzona konstrukcja powstała w 2005 r. i wszystkie sprężarki serii CPS zostały wyposażone w jej najnowszą i najbardziej wytrzymałą wersję.
Niezwykła seria CPS to zupełnie nowy wymiar oczekiwań względem urządzenia, jego parametrów i komfortu obsługi, a do tego holowanie jest proste jak nigdy dotąd!

Wdrożone w firmie Chicago Pneumatic standardy z zakresu zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego procesami projektowymi i produkcyjnymi dla tych maszyn spełniają wymagania ISO 9001 oraz ISO 14001 i OHSAS 18001. Seria CPS jest objęta także certyfikacją zgodną ze specyfikacją ISO 1217:2009, załącznik D. Nowa seria sprężarek objęta jest 24 miesięczną gwarancję, aby ułatwić użytkowanie i zapewnić doskonałą maszynę do pracy w każdych warunkach. Aby wykonać serwisowanie, wystarczą minuty, a nie godziny — bez użycia specjalnych narzędzi.