CP3550 - NOWA SZLIFERKA KĄTOWA OD CHICAGO PNEUMATIC

Pliki do pobrania

Nowa seria szlifierek CP 3550 zosatłą stworzona, aby być łatwa i prosta w obsłudze, zapewniać wysoki poziom ergonomii, co udało się dzięki zastosowaniu regulowanej, bezkluczykowej osłonie tarczy oraz obrotowemu wlotowi powietrza, który uniemożliwia plątanie się węża zasilającego.
CP 3550 mają przemysłową wytrzymałość, a przeglądy należy wykonywać co 1000 godzin. Narzędzia pneumatyczne Chicago Pneumatic zostały stworzone aby przewyższać konkurencję, dlatego zapewniają najwyższą wydajność, dzięki czemu użytkownik zaoszczędzi pieniądze. Test usuwania materiału wykazał, że nowe szlifierki CP usuwają do 80% więcej materiału niż produkty konkurencji.

Seria CP 3550 jest idealna do wielu aplikacji związanych z pracą z metalami. To doskonałe narzędzia do wykorzystywania w produkcji, odlewniach i zakładach odlewniczych, stoczniach, przemyśle petrochemicznym i energetyczny. Wyposażone w regulowane silniki o mocy 1,5KM (1100W) są łatwe w obsłudze. Wysoki moment obrotowy osiągany podczas prac szlifierskich umożliwia operatorowi osiągnięcie wysokiej wydajności. Przemysłowe kątowe szlifierki i polerki serii CP 3550 są dostępne w wersjach na 4", 4.5" i 5" (100,115,125mm) tarcze oraz na frezy. Ta nowa gama produktów jest idealna do konturowania, usuwania, fazowania, wykańczania w takich materiałach jak żeliwo, stal, stal nierdzewna, aluminium i kompozyt, magnez i tytan.