WYDAJNOŚĆ NARZĘDZIA PNEUMATYCZNEGO W NARZĘDZIU AKUMULATOROWYM! UNIKALNA TECHNOLOGIA 2 W 1 ZWIĘKSZAJĄCA WYDAJNOŚĆ!

Pliki do pobrania

Seria CP8854 — kup najlżejszy i najbardziej kompaktowy, akumulatorowy klucz udarowy ½” w swojej klasie! Wydajność narzędzia pneumatycznego w narzędziu akumulatorowym! Unikalna technologia 2 w 1 zwiększająca wydajność! Firma Chicago Pneumatic wprowadza na rynek nowy akumulatorowy klucz udarowy ½” — serię CP8854 — który jest najlżejszym i najbardziej kompaktowym narzędziem w swojej klasie o niskim poziomie wibracji. Oparta na nowej technologii łączącej wydajność standardowego systemu pneumatycznego z podwójnym układem udarowym z wykorzystaniem sterowania elektronicznego, CP8854 oferuje niezrównaną wydajność. Ważący co najmniej 25% mniej i posiadający co najmniej 11% mniejszy rozmiar niż modele konkurencyjne, specjaliści od wymiany opon i OEM mogą teraz korzystać z mocy narzędzia pneumatycznego, ale w lżejszej i bardziej zwrotnej wersji akumulatorowej. Co więcej, narzędzie zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższy poziom wydajności, w połączeniu z doskonałą ergonomią i funkcjami bezpieczeństwa, umożliwiając specjalistom zajmującym się serwisem pojazdów zwiększenie wydajności.
Klucz udarowy CP8854 jest idealnym rozwiązaniem do pracy przy wymianie opon i szybkiej obsługi w zakresie kół w lekkich pojazdach, w tym samochodach osobowych i dostawczych. Mechanicy mogą z łatwością użyć klucza do szybkiego demontażu kół, aby uzyskać dostęp do hamulców, zawieszenia i amortyzatorów, a dzięki wbudowanej funkcji odcinania mogą następnie wstępnie dokręcić nakrętki kół bez ryzyka przekręcenia. Mechanicy i profesjonaliści zajmujący się serwisem pojazdów nie muszą rezygnować z wydajności i mogą teraz korzystać z doskonałej pracy zaufanego pneumatycznego klucza udarowego Chicago Pneumatic, ale w narzędziu akumulatorowym. Dzięki temu mogą szybciej wykonywać swoje prace związane z obsługą kół i posiadają lepszą manewrowość. Klucz udarowy został zaprojektowany z myślą o wygodzie operatora i oferuje doskonałą ergonomię, waży zaledwie 2,5 kg i ma długość 189 mm. Ponadto narzędzie jest wyposażone w jednoręczny system zmiany kierunku pracy (CP Side2Side) ułatwiający obsługę.
Klucz CP8854 przyczynia się również do poprawy bezpieczeństwa w miejscu pracy. Minimalny poziom wibracji wynoszący 9,3 m/s² – który jest również o co najmniej 25% niższy niż w przypadku konkurencyjnych narzędzi. Co więcej, klucz udarowy jest wyposażony w element ustalający nasadkę z pierścieniem ciernym, który zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Narzędzie zapewnia moment obrotowy 1050 Nm przy prędkości 4500 obr./min, czyli trzy razy więcej niż alternatywne klucze akumulatorowe, dzięki czemu profesjonaliści zajmujący się obsługą pojazdów mogą szybciej wykonywać swoje zadania, zapewniając wysoki poziom wydajności. Klucz akumulatorowy CP8854 jest wyposażony w dwustopniowy spust do przodu. Delikatnie naciskając spust, narzędzie może być używane do dokręcania nakrętek kół zamiast ręcznego dokręcania, a przy pełnym naciśnięciu zapewnia pełną moc z wyłączeniem przy momencie obrotowym 120 Nm, aby zapobiec nadmiernemu dokręcaniu koła.
Narzędzie jest solidne i niezawodne, posiada elementy chroniące w przypadku upadku i wstrząsami, co zapewnia wysoką trwałość. Osłona z elastomeru chroni obudowę sprzęgła i nasadkę z elastomeru, a amortyzatory chronią narzędzie, dzięki czemu może wytrzymać trudy codziennego użytkowania. Dodatkowo narzędzie korzysta z ochrony przed przegrzaniem, dzięki której wentylatory chłodzące działają niezależnie od silnika. Ponadto akumulator 18 V 2,5 Ah klucza zapewnia doskonałą wydajność przy długim czasie pracy i niskim zużyciu energii. Na podstawie testów przeprowadzonych w warsztacie producenta samochodów w ciągu czterech tygodni wykonano 2800 cykli, a akumulator ładowano tylko czterokrotnie.