SZLIFIERKI KĄTOWE SERII CP3750: ODPOWIEDNI POZIOM WYDAJNOŚCI I OPTYMALNA ERGONOMIA DLA PRZEMYSŁU.

Pliki do pobrania

Jeśli szukasz szlifierki przemysłowej, która zapewni odpowiedni poziom trwałości i wydajności, seria CP3750 Chicago Pneumatic jest trudna do pokonania. Szlifierki i szlifierki 7” CP3750 są szczególnie odpowiednie do zadań przemysłowych, gdzie zwrotność i niezawodność w połączeniu z wygodą operatora są kluczowymi czynnikami. Idealne do stosowania nawet w najtrudniejszych warunkach, zastosowanie szlifierek CP3750 obejmują obróbkę metali w odlewniach, budownictwie mostowym i drogowym, przemyśle stoczniowym i taborze kolejowym. Dzięki innowacyjnej konstrukcji nowa seria CP3750 jest kompaktowa, lekka i bardzo zwrotna, a jednocześnie zapewniają wysoką wydajność i trwałość charakterystyczną dla wszystkich produktów Chicago Pneumatic.
Narzędzia napędzane są wytrzymałym silnikiem o mocy 2,2 KM (1, 640 W), który został przeprojektowany, aby zapewnić lepszą wydajność i generować większą moc i moment obrotowy niż równoważne silniki o tym samym rozmiarze. Gwarantuje to, że szlifierki CP3750 utrzymują stałą prędkość obrotową, aby zapewnić zawsze optymalną wydajność szlifowania. Wytrzymała metalowa obudowa zewnętrzna chroni ruchome części i dodatkowo przyczynia się do imponującej niezawodności narzędzia.
Kompaktowa głowica szlifierki zapewnia doskonałą widoczność obrabianego elementu, aby poprawić precyzję i uzyskać wysokiej jakości wykończenie. Obrotowy wlot powietrza pozwala operatorowi skierować urządzenie w najwygodniejsze miejsce, a osłona obrotowa ułatwia ustawienie w celu uzyskania najlepszych wyników. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, seria CP3750 jest wyposażona we wzmocnioną, opływową dźwignię bezpieczeństwa i tłumiący drgania uchwyt boczny dla dodatkowej ochrony operatora. Model CP3750 uzupełnia kompleksową gamę 7-calowych narzędzi, która obejmuje szeroki wybór szlifierek spełniających praktycznie każde zastosowanie.