Od 1901 roku nazwa Chicago Pneumatic reprezentuje niezawodność i dbałość o potrzeby klientów, jako światowy producent elektronarzędzi, sprężarek powietrza, generatorów, wież oświetleniowych i sprzętu hydraulicznego do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych. Reprezentuje produkty zaprojektowane z myślą o wysokiej wydajności. Oprócz pionierskiego wzornictwa, wydajnej technologii i trwałości, Chicago Pneumatic oznacza wartość dla klienta. Nasi ludzie rozpoczynają każdy dzień z pasją do badań, rozwoju, produkcji i dostarczania nowych produktów, które mają zaspokoić Twoje potrzeby nie tylko dziś, ale także jutro. Wszystko to połączyło się, ponieważ konsekwentnie realizujemy obietnicę naszej marki — People. Passion. Performance.

   

Świętujemy 120 lat pasji do wydajności

W Chicago Pneumatic dzielimy dziedzictwo pasji do wydajności i długotrwałej współpracy. W 2021 roku z dumą świętujemy 120 lat i jak zawsze jesteśmy zaangażowani w oferowanie innowacyjnych, niezawodnych produktów i usług opartych na technologii i zaufaniu.

   

Co jest takiego specjalnego w CP?

W Chicago Pneumatic uważamy się za coś więcej niż firmę. Jesteśmy globalną, połączoną rodziną, która podziela prawdziwą pasję do wydajności. Nasza silna sieć autoryzowanych i przeszkolonych dealerów jest zawsze w pobliżu i jest gotowa dostarczyć najbardziej odpowiednie produkty i wesprzeć Cię w każdy możliwy sposób.,

   

Pasja, która buduje markę

Jesteśmy dumni z naszej spuścizny i zaufania, jakie zdobyliśmy od klientów i partnerów przez wiele dziesięcioleci wspólnie działając w biznesie. Nasza marka składa się z obietnicy dostarczania produktów i rozwiązań, które pomogą Ci utrzymać najwyższą wydajność. Dzielimy się Twoją pasją, aby Twoja firma działała i działała przez wiele dziesięcioleci.

   

Dbamy o Twoje wyniki

Wierzymy w wydajność, która przetrwa próbę czasu. Nasze globalne centra badawczo-rozwojowe opracowują inteligentne produkty, oparte na technologii, na której możesz polegać. Dokładamy wszelkich starań, aby dotrzymać harmonogramów dostaw oraz oferować terminowe i wykwalifikowane wsparcie i serwis aplikacji. Nasze ciężko pracujące, solidne produkty zostały zaprojektowane z myślą o produktywności i bezpiecznych operacjach wczoraj, dziś i jutro.