Numer Katalogowy: 8941099110

Balanser Chicago Pneumatic CP 9911

Promocja
Długość:  1600 mm Zakres obciążania balansera:  0 - 4 kg Dostępne w magazynie:  Nie
Dostępność:   7-10 dni

Balansery Chicago Pneumatic to urządzenia wysokiej jakości, stworzone aby odciążyć operatora. Eliminują obciążenie i zmęczenie, zwiększając w ten sposób wydajność pracy. Idea... Informacje o produkcie

Cena promocyjna 321,39 zł Netto
395,30 zł Brutto
Cena detaliczna 404,99 Netto 498,14 zł Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 395,30 zł

Ilość

Balansery Chicago Pneumatic to urządzenia wysokiej jakości, stworzone aby odciążyć operatora. Eliminują obciążenie i zmęczenie, zwiększając w ten sposób wydajność pracy. Idealne do wykorzystania przy ciężkich narzędziach i powtarzalnych pracach. Główne funkcje i zalety:

  • cylindryczny kształt, automatycznie chowane obciążenie,
  • obszar roboczy pozostaje wolny,
  • przewód wykonany ze stali nierdzewnej,
  • aluminiowa obudowa,
  • suw przewodu 1600 mm. 
Indeks 8941099110
  • Model: CP 9911
  • Zakres obciążenia [kg]: 0,4-1,0
  • Suw przewodu [mm]: 1600
  • Masa [kg]: 0,6

Kontakt z nami

opcjonalne

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w poniższym formularzu jest P.H.U. CHICAGO z siedzibą w Poznaniu (60-105), przy ul. Klinkierowej 3, adres e-mail: info@cp.com.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia działań na Państwa żądanie, przed zawarciem umowy (na podstawie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a także za Państwa zgodą - w celu przesyłania informacji handlowych w ramach marketingu bezpośredniego. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia. Państwa dane osobowe udostępnione w powyższym formularzu, nie będą przekazywane innym podmiotom. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. i/lub ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych powyżej. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane przetwarzane będą również w sposób automatyczny, w tym w formie profilowania, przy czym nie będzie to wywoływać wobec Państwa żadnych skutków prawnych, czy wpływać na Państwa sytuację.